Panel uživatele

Sauna & Spa wellness drink - citron 6pack

Sauna & Spa wellness drink - citron 6pack

Představujeme světovou novinku - nápoj pro ReHydrataci organismu při a po užití vířivých van, saun nebo infrasaun.

234 Kč s DPH

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Hanscraft

Infračervená sauna využívá jednoho ze tří pásem infračerveného vlnění – tzv. vzdáleného infračerveného vlnění. Při interakci buněk lidského těla a infračerveného vlnění dochází k přenosu energie a vzniku tepla. Léčebné účinky infračerveného záření jsou připisovány právě působení tepla a prohřátí několik milimetrů silné vrstvy pod kůží.

Podle lékařských studií je pravidelné používání infračervené sauny spojeno s pozitivním efektem na lidský organizmus a bylo vedle podpůrné léčby pohybového aparátu používáno v léčbě onemocnění srdce a cévního oběhu.
Z nejčastějších chorob, u kterých byl pozorován pozitivní efekt infračervené sauny, lze jmenovat onemocnění vysokým srdečním tlakem a poruchy prokrvení končetin.

Pokud by případný uživatel infračervené sauny trpěl výše zmíněným nebo jiným onemocněním vyžadujícím užívání léků, je zcela nezbytné informovat svého ošetřujícího lékaře a poradit se s ním o vhodnosti saunování v infračervené sauně.

I zcela zdraví jedinci musí dodržovat určitá opatření spojená s použitím infračervené sauny, mezi které patří zejména správný pitný režim. Během pobytu v sauně dochází ke ztrátám tekutin, zejména kvůli pocení, kdy vedle vody odchází z těla i určité minerály. Příjem dostatečného množství tekutin je doporučován nejen po, ale i během samotného saunování.
Pro doplnění těchto ztrát je výhodné použít určené nápoje, které svým složením pomáhají doplnit nejen ztráty samotné vody, ale i dalších prvků.

Podobně jako během intenzivní sportovní aktivity spojené s pocením, kdy je doporučováno doplnění ztráty tekutin příjmem takzvaných iontových nápojů, je i během a po saunování v infračervené sauně výhodné použít určený nápoj, který ztracené minerály pomůže doplnit.

Při přípravě nápoje je třeba dodržet předepsané dávkování a množství by mělo odpovídat přibližně ztrátě během pobytu v sauně.

Balení 6 ti láhví á 700ml Sauna & Spa Wellness Drinku pro vířivky a sauny

HANSCRAFT Sauna & Spa Wellness drink je speciálně vyvinut pro aktivní lidi, kteří se věnují Wellness aktivitám - infrasauně, sauně nebo vířivce. Po pobytu v sauně nebo vířivce je nutné nahradit ztracené tekutiny, doplnit vitamíny a minerály.

HANSCRAFT nápoj podporuje metabolismus a rehydrataci během a po saunování nebo pobytu ve vířivce. Maximální denní spotřeba je 5 láhví po 700ml.

Nápoj obsahuje:
- L-Carnitine
- Biotin
- Synephrine
- Vitamin C
- Vitamin E
- Vitamin B1
- Vitamin B2
- Vitamin B12
- Minerály

V dostání ve třech příchutích:
- Ananas
- Citron
- Pomeranč & Mango

láhev á 700ml

Jestliže vlastníte vířivku, saunu nebo infrasaunu, doplňte ztracené tekutiny včas a podpořte Váš metabolismus a rehydrataci.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info