Panel uživatele

Masážní křeslo HANSCRAFT 2D Ultimate - černé

Masážní křeslo HANSCRAFT 2D Ultimate - černé

DOPRAVA ZDARMA

Masážní křeslo 2D Ultimate je moderní křeslo, které umí velmi dobře komplexně namasírovat celé tělo pomocí přednastavených programů nebo dle, speciálních režimů, které se zaměří pouze na určité části Vašeho těla. Automaticky rozpozná tvar těla, nastaví své robotické ruce a je připraveno vás přinést až na vrchol relaxace pomocí různých masážních technik. Křeslo 2D Ultimate je velmi konkurenceschopným dělníkem, který Vás bude rozmazlovat, pomáhat a bude velmi efektivně sloužit Vašemu zdraví. Jeho nespornou výhodou je cena do 30 000 Kč! Za tyto peníze dostáváte velmi kvalitní nástroj k prodloužení kvalitního života.

29880 Kč s DPH

32990 Kč s DPH Sleva 3110 Kč

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Hanscraft

Základní parametry masážního křesla:

-_2D masáž

-_6 automatických programů

-_2 paměťové moduly Vašich oblíbených masáží

-_LCD display se zobrazením probíhajících masážních cyklů. Barevný s chycením do ruky.

-_Celkový počet airbagů: 37

-_8 airbagových programovaných boxů pro masáž dlaní, prstů a předloktí

-_Masáž akupunkturních bodů

-_Zóna masáže zad: 21 cm (šířka) x 78 cm (výška) - nastavitelné

-_Nastavitelná šířka Vašich zad

-_Separátní masáže ramen a paží

-_Zádové airbagové masážní polštáře

-_Protahování paží s automatickým nastavením

-_Masáž k podpoře lymfatického systému

-_Hýžďová masáž bočních reflexních bodů

-_Trakce proti artróze

-_Separátní lýtková masáž

-_Separátní tlaková masáž kotníků a válečková masáž plosek chodidel

-_Funkce magnetické terapie: 8x 300CC permanentní magnet

-_Nastavitelná délka nohou

-_Nastavitelná a mobilní lýtková a zádová opěrka

-_LED osvětlení křesla

-_Nastavení intenzity masáže

-_Nastavení času masáže

-_Nastavení rychlosti masírování

-_Kolečka pro snadné přemístění

-_Hmotnost: 75 Kg

-_Nosnost: 150 Kg

-_Barevné provedení kůže: elegantní světle krémové nebo luxusní černé

Masážní křesla 2D Ultimate jsou vybavena šesti naprogramovanými automatickými masážními programy pro různé skupiny lidí, dle jejich potřeby. Samozřejmě, že si svůj individuální masážní cyklus můžete i navolit samostatně a uložit do paměti.

Automatické programy 2D Ultimate:

1/ Zmírnění bolestí – fyzicky pracující osoby po náročném dni

Speciálně navrženo pro uvolnění svalového napětí a bolesti, zejména metodou GuaSha, protáhnutím zádového svalstva, relaxováním svalů a uvolněním fyzické únavy dynamickou a příjemnou masáží. Profesionální masérské techniky k dosažení multi-dimenzionálního masážního efektu – masírují vás součastně až 4 profesionální páry rukou.

2/ Krční páteř a ramena – vhodné pro uživatele počítačů

Dokonale pohodlný masážní program vám zlepší náladu a povzbudí Vaše smysly vyvedením ze stereotypní kancelářské činnosti. Masáž je příjemná a funkční. Uvolní partie ztuhlé sezením na židli a zmírní syndrom „ruky na počítačové myši". Intenzivní zaměření je i pro Vaše ramena a oblast krční páteře.

3/ Relaxační masáž celého těla – 15 minut automatického programu pro všechny

Válečkový a tlakový program masáže jakoby skutečnými dotyky od opravdových masérů přinese zábavnou zkušenost, usměrní Vaše smysly a odvede pozornost od napětí a uvolní stres. Nečekaně funkční a velmi efektivní program pro nutnost zvýšit Vaše soustředění na maximum.

4/ Rotace trupu – masáž pro uvolnění čaker a pro krásu

Plnění komor jednotlivých airbagů a jejich naprogramované uvolňování může podpořit mobilitu Vašeho trupu a bude Vás rotovat zleva do prava. Tento program znovu nastaví správnou polohu páteře do správného a zdravého držení těla. Velice pozitivní vliv to má zejména na mobilitu lidského těla, ale také na krásu a péči o vyrovnanou postavu. Obdoba efektů z jogínských cvičení.

5/ Pohodlí a mobilita – masáž zejména pro seniory

Kompletní reálná tlaková masáž od šíje až k patě, přes trup, paže i konečky prstů a dlaně, které často, zejména seniory, ale i ostatní pracující na PC, často brní. Tento program namasíruje celé tělo krok za krokem a uvolní tlak, napětí i různé bolesti na pokožce. Mnohými studiemi bylo dokázáno, že pravidelnou masáží a péčí o pohybové ústrojí se lidé dožívají vyššího věku při vyšší fyzické i dobré psychické kondici!

6/ Uvolnění mezi-ploténkového napětí zad – pro hospodyňky a často hrbící se lidi

Trup, záda ploténky v napětí vyžadují odbornou masáž pro udržení trakce a mobility bez bolesti. Prostřenictvím tohoto programu můžeme zmírnit nebo vyřešit vaše problémy s vyhřezlými ploténkami a zachovat bederní mobilitu a ohebnost v přirozené flexibilitě bez chronických bolestí.

Levné křeslo – dokonalý poměr cena a výkon:

Z hlavních stylů, na které je toto masážní křeslo programováno (zvolit si můžete sami) a zaměřeno můžeme vyjmenovat:

-_Intenzivní tlakové hlazení

-_hnětení svalstva

-_tlakové masážní příklepy

-_čistý tlak – press

-_náporový masážní mechanismus – push

-_podpěrný mechanismus

-_masáž rotací – twist

-_efekt pulsací pro efekt prokrvení citlivých částí zad - „drbání"

Důkladné a profesionální chiropraktické prvky – natažení trupu

Kreativní funkce je založena na ověřených tricích zkušených chiropraktiků. Křeslo umí jemně roztáhnout prostor mezi obratli k zabránění zvýšenému tlaku chrupavky na nervovou soustavu. Touto cestou může být vyřešen zdravotní problém se ztuhlostí zádového svalstva.

Přizpůsobení délky nohou

Nožní masážní modul bude nastaven přesně dle Vaší výšky. Maximální výška může být rozšířena o dalších 15 cm, aby celé tělo na křeslo dokonale přiléhalo a masáž byla co nejefektivnější. Karbonová vlákna a jejich vytápění Vám prohřejí i kolena a lýtka, čímž se stimulují akupunkturní body LiangQiu a DuBi. Jejich stimulací lze dosáhnout lepší krevní cirkulace v oblasti nohou a vyhnout se nebo zmírnit bolesti koleních kloubů.

Opěrky drží ruce v přirozené poloze

Opěrky automaticky vyrovnávají výchylky křesla během různé masážní terapie. Když je křeslo pod nastavenou pozicí, uživatel si stále dopřává přirozené polohy a masáže rukou zároveň s ostatními programy na jiné tělesné partie.

Thajská Gua Sha masáž chodidel

Nevídaná kvalita nožního modulu a důmyslnost Vám dají opravdový pocit, že Vás masíruje skutečný profesionální masér. Využívá kombinace stabilní masáže i stupňovaného tlakového účinku. Kombinuje i funkce tlaku na akupunkturní body spodní plosky chodidel válečkovou masáží. Dokud nevyzkoušíte, nebudete mít představu, jak může být toto robotické křeslo precizním a ohleduplným pečovatelem o zdraví Vašich chodidel.

Lymfo-tlaková masáž nohou

Airbagové polštáře mají různý tvar a jsou programovány pro prokrvení a stimulaci tří částí najednou. Lýtka, chodidla a kotníky poskytnou skutečnou triplexovou masáž, která se vyrovná profesionálním masérům. Tlak, pauza a uvolnění vzduchového tlaku obrátí vaše nohy a chodidla do perfektní harmonie. Uvolnění je opravdu neskutečně příjemné.

Magnetická terapie masážního křesla

Křeslo je v oblasti nohou vybaveno osmi 300CC permanentními magnety, které vylepší nízkou hodnotu magnetitové úrovně stimulací reflexních bodů v lýtkových částech nohou.

Masáž rukou a tlakovými airbagy

8 airbagů ve tvaru lidských křivek a rukou jsou nastaveny pro masáž Yangchi a Quchi bodů. Třetí dimenze masážní části rukou (tzn. Masáž ze všech tří stran) zajistí vyrovnanou a harmonickou povahu účinku masáže. Vaše dlaně i předloktí budou dokonale zrelaxovány. Odstraní se tlak, přepětí a zároveň se uvolňují zápětní kůstky. Ocení rozhodně senioři nebo lidé s problémy zánětů šlach z práce na počítači a samozřejmě ze sportu.

Základní masáž hýžďového svalstva

Opětovnou pulzací uvolní i poslední obratle páteře a stimuluje body známé z čínské medicíny Huanzhong a Changqiang pro redukování přebytečného napětí spodních zad i hýžďové oblasti. Těmito funkcemi rozhodně můžete zcela odstranit problémy spojené se sedavým zaměstnáním.

Masážní Křeslo 2D Ultimate je pracovitý dělník, který bude skvěle a dlouho sloužit Vašemu zdraví.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info