Panel uživatele

Trampolína Marimex 305 cm + ochranná síť + schůdky

Trampolína Marimex 305 cm + ochranná síť + schůdky

Trampolína Marimex je skvělým doplňkem každé zahrady. Při cvičení na trampolíně se protahuje svalstvo a zahřívá celé tělo. Skákání si užijí malí i velcí - nosnost je až 150 kg. Dokonalou stabilitu zajišťují tři nohy ve tvaru písmene U. Materiál odrazové plochy patří k nejkvalitnějším na trhu. Jsou vyrobeny ze speciálního polypropylenového materiálu s ochranou proti UV záření, který zaručuje dlouhou životnost. Speciální hladká povrchová úprava (neabrazivní) zabrání odření kůže při dopadu.

4988 Kč s DPH

5990 Kč s DPH Sleva 1002 Kč

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Marimex

 

Ochranná síť

Ochranná síť, dodávaná v balení, má sklolaminátový okraj, proto je síť pevnější a tolik se neprověšuje. Zároveň je bezpečnější než vnější typ - brání přístupu skákajícího do části s pružinami. Vstupní prostor je zajištěn třemi přezkami a brání vypadnutí. Tyče jsou obaleny ochranným návlekem z měkčené pěny. Nohy trampolíny jsou samostatné a dosahují až na zem, tím je zvýšena stabilita celé trampolíny. Spojení tyčí nohou trampolíny a sítě je jištěno speciálními sponami.

Bezpečnost
Trampolíny jsou určené pro náročné pohybové aktivity, proto klademe důraz na jejich bezpečnost a spolehlivost. Použití kvalitních materiálů a moderních technologií při výrobě řadí naše trampolíny mezi nejbezpečnější a nejspolehlivější na českém trhu.

Všechny naše trampolíny splňují přísné bezpečností normy EN71 německé zkušebny TÜV NORD

a prošly testem PAHs.

 

Upozornění:

Tyto trampolíny jsou určené pouze pro domácí použití. Nejsou vhodné pro veřejné provozování např. na hřištích nebo v mateřských školkách.

Trampolína Marimex 305 cm + ochranná síť + schůdky ZDARMA

Rozměry trampolíny

Průměr trampolíny
305 cm

Průměr skákací plochy
260 cm

Výška vč. sítě
246 cm

Nosnost
150 kg

Počet nohou
3
Parametry trampolíny

Počet pružin
60

Počet tyčí
6

Ochranná síť
ano

Spodní ochranná síť
ne

Žebřík
ano

Doba montáže
45 minut
Rozměry a hmotnost balení

1. balík
161x46x26 cm = 305 cm - DHL

Hmotnost
50,8 kg - DHL


Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info