Infrasauna Marimex Smart 1000 M

Infrasauna Marimex Smart 1000 M

DÁREK ZDARMA AKCE DOPRAVA ZDARMA

Infrasauna Marimex SMART 1000 M se díky svému universálnímu designu hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Infrasauna Marimex SMART 1000 M umožňuje vychutnat si kouzlo saunování jedné osobě. Malé rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny.

13990 Kč s DPH

17990 Kč s DPH Sleva 4000 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Marimex

 

Zářiče

V infrasauně jsou rozmístěna 3 keramická topidla. Keramická topidla mají vyšší povrchovou teplotu a prohřívají tělo lokálně.
Plného využití potenciálu infrasauny docílíte nastavením teploty na 66°C. Zajistíte tak provoz infračervených zářičů po celou dobu saunovacího procesu. Míra účinnosti infrasaunování závisí na intenzitě infračerveného záření, nikoliv jen na teplotě vzduchu. Samotná teplota vzduchu v infrasauně se při nastavení na maximum pohybuje kolem 45 - 60°C. Při stanovení nižší cílové temperatury se infračervené zářiče vypnou, jakmile teplota vzduchu dosáhne požadovaného stupně.

Zdraví

Pravidelné používání infrasaun pozitivně ovlivňuje lidské zdraví. Saunování snižuje bolest, omezuje ztuhlost kloubů, zvyšuje prokrvení a působí protizánětlivě. V neposlední řadě navozuje psychickou pohodu, snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovasklulární kondici. Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použití klasické sauny. Samotné saunování navozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace. Infrasauny jsou natolik bezpečné, že se jejich technologie používá i v dětských inkubátorech.

Spotřeba

Provoz infrasaun je ve srovnání s klasickými saunami výrazně úspornější. Hlavním důvodem je nižší provozní teplota. Infračervené záření proniká hluboko do tkáně, proto není třeba saunovací proceduru opakovat v několika cyklech za sebou, jako tomu je u finské sauny.

Montáž

Montáž infrasauny je rychlá a jednoduchá. K přichycení jednotlivých částí se používají kufrové spony, čepy nebo klasické šrouby. Elektroinstalace je již namontovaná od výrobce, pouze stačí propojit kabeláž pomocí zásuvek a konektorů. Vše je přehledně označené.

 

Parametry

Infrasauna Marimex Smart 1000 M

Rozměry a tvar infrasauny

Modelová řada
SMART

Počet osob v infrasauně
1

Tvar infrasauny
Obdélník

Změna směru otevírání dveří
Ne

Šířka
95 cm

Hloubka
89 cm

Výška
183 cm

Vnitřní rozměry
177 x 79,4 x 88,2 cm

Šířka dveří
55 cm

Výška dveří
155 cm

Výška prahu
14,5 cm
Materiál a topidla

Materiál
hemlock

Typ ohřevu infrasauny
Keramika

Teplota v infrasauně
45 - 60°C

Počet topidel
3

Podlahové topidlo
Ne

Příkon
1116 W

Napětí
220 - 240V/50Hz

Dveře
čiré tvrzené sklo

Tloušťka skla
6 mm

Barva skla
průhledná
Vybavení ínfrasauny

Ionizátor
Ne

Opěrka zad
Ne

Věšák na ručníky
Ne

Polička na nápoje
Ne

Rádio/ Mp3
Ne

Střešní ventilace
Ano

Světelná terapie
Ne

LED Harmony
Ne

Osvětlení vnitřní
Ano

Teplotní senzor
Ano

Umístění ovládacího panelu
vnitřní

Skryté spojení stěn (3S)
Ano

Intenzity control
Ne
Záruka a obchodní podmínky

Zvýhodněná záruka
3 roky
Rozměry a hmotnost balení

1. balík
100 x 96 x 24 cm, 27 kg

2. balík
183 x 97 x 32 cm, 77 kg

Hmotnost
85 kg
Ostatní

Rozměry
183 x 89 x 95 cm

 


 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info