Panel uživatele

Kolo do bazénu Waterflex WR4

Kolo do bazénu Waterflex WR4

DOPRAVA ZDARMA

WATERFLEX AQUA FITNESS. WATERFLEX AQUABIKE WR4 kolo do bazénu. Kolo do bazénu WATERFLEX AQUABIKE WR4. Nový sportovní aquabike Waterflex WR4 kombinuje atraktivní design, technické inovace, přepracovanou ergonomii, a to vše s neuvěřitelnou lehkostí. Bazénový rotoped Waterflex Aquabike WR4 byl navržen jak pro domácí trénink, tak pro sportovní kluby nebo lázeňská centra.

33478 Kč s DPH

39900 Kč s DPH Sleva 6422 Kč

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Hanscraft

Vodní kolo WR4 je nově vybaveno systémem Aquapalm, který se skládá ze 4 lopatek speciálně zkonstruovaných k regulování úrovně zátěže. Uživatel může tento systém modifikovat otočením každé z lopatek přímo ze sedla aquabiku.

Snadno zaujmete ideální pozici díky výškovému nastavení perforovaného sedla z PVC nebo sportovním řidítkům se silikonovými rukojeťmi. Toto kolo do bazénu má nové AQUASPEED 2 pedály z tepelně tvarované EVA pěny, které jsou anatomicky lépe řešeny a jsou určeny pro použití naboso. Hydrobike je v bazénu dostatečně stabilní díky silikonovým přísavkám, které jsou kompatibilní se všemi bazénovými povrchy a chrání je před škrábanci. Celý aquabike je vyroben z materiálů odolných vůči sladké, slané i chlorované vodě.

Aquabiking vám přinese nejen radost, ale zároveň i relaxaci. Šlapání na stacionárním kole WR4 v bazénu zapojujete všechny svalové skupiny, stehna, lýtka, hýždě, břicho a horní část těla. Cvičení v bazénu navíc umožňuje, aby vaše tělo nadnášela voda, která jej zároveň příjemně ochlazuje a masíruje namáhané partie. To nezatěžuje klouby, šlachy a vazy tolik jako při cvičení na suchu. Toto cvičení je vhodné pro děti i dospělé, aktivní sportovce i rekonvalescenty či seniory. Úspěšně se využívá fyzioterapeuty při rehabilitaci apod.

Aquabike Waterflex WR4 technický popis

Rám z 2 mm silného plechu vysoce kvalitní kartáčované ušlechtilé oceli AISI 316L

Výškově nastavitelné perforované anatomicky tvarované sedlo z PVC

Pedály AQUASPEED 2 z EVA-pěny určené pro použití na boso

Ergonomicky tvarovaná nastavitelná řidítka s ochranou proti poškrábání

Silikonová kolečka pro snadnější manipulaci v bazénu a chránící bazén před škrábanci

Přísavky pro větší stabilitu kompatibilní se všemi typy bazénových povrchů

Madlo pro snadnější manipulaci a přenášení kola

Aquapalm systém

Rozměry 55 x 95 x 155 cm

Hmotnost 22,6 kg

Doporučená hloubka vody 110 - 150 cm

Odolný vůči sladké, slané, termální i chlorované vodě

Bazénový rotoped Waterflex Aquabike WR4

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info