Panel uživatele

Shurgain Bite Size Adult 15 kg

Shurgain Bite Size Adult 15 kg

Pro dospělé psy s nízkou zátěží

1000 Kč s DPH

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Charakteristické znaky:
•Vhodný pro psy všech plemen
•Ideální pro období snížené zátěže
•Suroviny prvotřídní kvality
•Neobsahuje sóju

S-G Bite Size je plnohodnotné granulované krmivo vytvořené speciálně tak, aby pokrylo energetické nároky psů všech plemen v období snížené zátěže, aniž by v tomto období docházelo k nežádoucímu přibývání na váze. I při snížené kalorické hodnotě oproti krmivu Opti-Plus si Bite Size zachovává vyvážené složení vitamínů a minerálů. Samozřejmostí je vynikající chuť a vysoká stravitelnost.

Všechna krmiva S-G jsou vytvořena tak, aby plně pokryla veškeré nutriční nároky vašeho psa, není proto nutné ani žádoucí podávat současně jiné doplňky stravy.

Granule Bite-Size je možno podávat suché nebo zvlhčené teplou vodou, která umožní vůni čerstvého masa plně se rozvinout. Teplou vodu přidejte přibližně v poměru 1 hrnek vody na 2 hrnky granulí, řiďte se individuálními preferencemi vašeho štěněte.

Upozornění: Toto krmivo je v současné době k dispozici pouze v náhradním bílém obalu s přelepem.

Složení:
•Mletá kukuřice, kuřecí moučka, pšeničné otruby, mletá pšenice, sleďová moučka, řepná drť, lněné semínko, kuřecí tuk (konzervovaný vitamínem E), kukuřičná mouka obsahující lepek, kuřecí maso, kalciumdihydrofosfát, chlorid draselný, sůl, zinkmethionin, cholinchlorid, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín K (menadion), vitamín B12, riboflavin, niacin, d-Calcium pantothenát, pyridoxin hydrochlorid, thiamin monotitrát, kyselina listová, biotin, síran železnatý, oxid manganatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodičnan vápenatý, seleničitan sodný, karbonyl kobaltu

Krmný návod:
Doporučená denní krmná dávka je přibližně 15dkg na 10kg hmotnosti psa. Krmnou dávku lze přizpůsobit individuálním potřebám s ohledem na věk, kondici a aktivitu psa.
Pes musí mít po celý den k dispozici čerstvou vodu.

Využitelná energie:
•3 200 kcal/kg

Deklarované jakostní znaky

protein (min.) 23%, tuk (min.) 8%, vláknina (max.) 4%, vlhkost (max.) 10%, popel (max.) 7%

Vitamínové složení

vitamín A - 10 000 IU/kg, vitamín E - 100 IU/kg, vitamín D3 - 1 000 IU/kg, vitamín K - 2.2 mg/kg, vitamín B12 - 1.5 mg/kg

Minerály a stopové prvky

vápník(min.) 1%, fosfor (min.) 0.9%, sodík 0.45%, hořčík 0.18%, zinek 250 mg/kg, měď 15 mg/kg


|

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info