Panel uživatele

Postel nafukovací Intex Comfort Queen (11630149 )

Postel nafukovací Intex Comfort Queen   (11630149 )

Voděodolná postel, povločkovaná vrchní, resp. boční strana s certifikátem kvality a tloušťkou 0,53 mm a vinylová spodní strana o tloušťce 0,38 mm zajišťují vysokou stabilitu. Nová konstrukce Fiber-Tech® umožňuje dokonale příjemný a relaxační spánek. Díky zabudované integrované vzduchové pumpě 230 V je nafukovací postel během několika minut připravená k použití. Přenosná taška usnadňuje přepravu. Nosnost 273 kg.

1699 Kč s DPH

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Marimex

Nafukovací postel Comfort Plush Mid o rozměrech 152 x 203 x 33 cm. Voděodolná, povločkovaná vrchní, resp. boční strana s certifikátem kvality a tloušťkou 0,53 mm a vinylová spodní strana o tloušťce 0,38 mm zajišťují vysokou stabilitu. Nová konstrukce Fiber-Tech® umožňuje dokonale příjemný a relaxační spánek. Díky integrované vzduchové pumpě 230 V je nafukovací postel během několika minut připravená k použití. Přenosná taška usnadňuje přepravu.

• voděodolná, povločkovaná vrchní a boční strana s certifikátem kvality a tloušťkou 0,53 mm
•vinylová spodní strana o tloušťce 0,38 mm
•konstrukce Fiber-Tech
•integrovaná elektrická vzduchová pumpa, výkon 90 W, maximální objem vzduchu 450 l/min., maximální tlak 0,03 baru
•výška matrace 33 cm pro extra komfort
•pro uložení a cestování jednoduše složíte
•maximální nosnost 273 kg
•včetně přenosné tašky
Integrovaná vzduchová pumpa:
S integrovanou vzduchovou pumpou o výkonu 90 Watt lze nafukovací postel Comfort Plusd Mid Rise v nejkratším čase nejen nafouknout, ale i vypustit. V závislosti na požadované tvrdosti je potřeba ca. 3 minut.

Komfort:
Patentovaná technologie "Fiber-Tech®" přináší maximální komfort. Ve srovnání s ostatními běžnými konstrukcemi nenabízí Fiber-Tech® jen větší stabilitu, ale i v dlouhodobém horizontu drží svůj tvar lépe.

Informace k rozměrům postelí/lehátek

Rozměry postelí INTEX uvedené na obalu udávají přibližné rozměry postele v nafouknutém stavu. Před měřením postele se ujistěte, že je postel správně nafouknutá. Ujistěte se rovněž, že do celkových rozměrů započítáváte veškeré výstupky z povrchu (podhlavník atp.).

Všechny udané rozměry jsou přibližné (+/-) a jsou ovlivněné fyzikálními jevy - tlakem, teplotou okolního prostředí atp. Z výše uvedených důvodů můžete naměřit odlišné hodnoty než ty, které jsou uvedené na obalu.

Parametry postele/křesla

Materiál
PVC + Semiš, technologie Dura-Beam

Barva
šedá

Max. počet osob
2

Délka
203 cm

Šířka
152 cm

Výška
33 cm

Nosnost
273 kg
Rozměry a hmotnost balení

1. balík
40x37x20 cm, 8,5 kg

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info