Panel uživatele

Výrobník sody LIMO BAR ELIXIR TURBO - RED

Výrobník sody LIMO BAR ELIXIR TURBO - RED

LIMO BAR Elixir Turbo. Je krásný, chytrý, snadný na obsluhu a šetří vaše peníze. Představujeme výrobník sody LIMO BAR Elixir Turbo, který díky unikátní technologii Turbo vyrobí z jediné bombičky CO ₂ až 135 litrů perlivé vody. Technologie BBT vám navíc dává možnost nastavit úroveň perlivosti a velikost bublinek. Litrová láhev s upínacím mechanismem Click&Fix zase účinně prodlužuje intervaly mezi syceními. Užívejte si víc sody s více bublinkami za méně peněz s modelem Elixir Turbo.

1597 Kč s DPH

1999 Kč s DPH Sleva 402 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Certus Mercatus

Klíčové vlastnosti:
•Technologie Turbo až pro 135 litrů limonády z jediné bombičky CO₂
•Extrémně odolná plastová láhev s objemem 1 litr a rychloupínacím mechanismem
•Click&Fix umožňujícím rychlé a bezpečné uchycení
•Robustní inteligentní hlava s automatickým bezpečnostním ventilem a dekompresním tlačítkem
•Technologie FSS
•Technologie regulace velikosti bublinek BBT
•Možnost použití s bombičkami konkurenčních značek
•Systém automatického odvodu přebytečné sycené vody zakončený odnímatelnou nádobkou
•Elegantní štíhlé tělo z odolného plastu zajišťující dostatečnou stabilitu během sycení

CO DĚLÁ VÝROBNÍKY SODY LIMO BAR VYJÍMEČNÝMI?

Stoprocentní bezpečnost
Všechny výrobníky sody (limonády) LIMO BAR disponují bezpečnostním přetlakovým ventilem, který v případě dosažení kritického tlaku v láhvi automaticky vypustí přebytečný plyn do vzduchu. Tlak v láhvi můžete navíc sami ovlivnit pomocí speciálního dekompresního tlačítka. Díky tomu dokázal LIMO BAR zcela vyloučit možnost náhlého úniku plynu z láhve, vyprsknutí vody či dokonce exploze láhve známé z případů konkurenčních produktů.

Technologie Turbo
Jedinečná technologie Turbo umožňuje díky speciální trysce vyrobit vynikající limonádu při extrémně malém množství spotřebovaného plynu CO 2 . Z jediné bombičky vyrobíte až 135 litrů sodovky.

Technologie FSS vám šetří peníze
Všechny výrobníky sody LIMO BAR včetně modelu Elixir Turbo obsahují speciální technologii FSS, jež v sobě skrývá několik výhod najednou. Díky této technologii vyrobíte více limonády při menším množství spotřebovaného CO 2 . Tím ušetříte nemalé prostředky. Navíc vám dává technologie FSS záruku 100% bezpečnosti a maximální svobodu v regulaci perlivosti nápoje.

Regulace velikosti bublinek díky technologii BBT
Jedině domácí výrobníky sody LIMO BAR obsahují speciální technologii regulace velikosti bublinek BBT. Tato technologie umožňuje snadno a rychle měnit velikost bublinek a úroveň perlivosti ve výsledném nápoji. Stačí nastavit regulátor velikosti bublinek do příslušné polohy a zmáčknout tlačítko sycení.

Rychloupínací láhev
Proč byste se měli dřít s nepraktickou šroubovací lahví? Výrobník sody LIMO BAR Elixir Turbo pracuje s rychloupínacím (bajonetovým) systémem láhve, jenž v pevnosti uchycení a bezpečnosti nijak nezaostává za lahví šroubovací. Připevnění láhve zabere sotva desetinu času. Jednoduše uchopíte láhev, otočíte, uslyšíte "CVAK" a můžete vyrábět sodu. Tomuto systému říkáme v LIMO BARu Click&Fix.

Univerzálnost
LIMO BAR vás nenutí nakupovat podruhé něco, co už doma třeba máte. LIMO BAR pracuje s bombičkami přímých konkurentů, takže chcete-li víc skvělé sody, ale nechcete investovat do dalších bombiček, nemusíte. LIMO BAR si poradí i s tím, co už doma máte. Před pořízením LIMO BARu si kompatibilitu bombiček pečlivě zkontrolujte.

Obsah balení:
•Domácí výrobník sody LIMO BAR Elixir Turbo
•Bombička se stlačeným plynem CO 2
•Redukce na bombičku
•Láhev s rychloupínacím mechanismem Click&Fix s objemem 1 litr

Technické parametry:
•Váha: 1150 g
•Rozměry: výška 42,7 cm, šířka 13 cm, hloubka 23,5 cm

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info