Panel uživatele

Filtrační sklo 0,6-3 mm - 15 kg

Filtrační sklo 0,6-3 mm - 15 kg

Filtrační sklo L – Glass Premium je ideálním filtračním mediem pro všechny, kteří pro čištění bazénové vody používají pískové filtry. Recyklovaný materiál je díky své struktuře a ostrým lámaným hranám vysoce účinným filtračním mediem.

350 Kč s DPH

690 Kč s DPH Sleva 340 Kč

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Sand systém

Filtrační sklo L – Glass Premium je ideálním filtračním mediem pro všechny, kteří pro čištění bazénové vody používají pískové filtry. Recyklovaný materiál je díky své struktuře a ostrým lámaným hranám vysoce účinným filtračním mediem. Oproti písku, který má již primárně zaoblené zrno, má sklo jako náplň filtru vynikající vlastnosti a delší životnost. Sklo se díky své strukturální čistotě nemá tendenci hrudkovat ve filtračních nádobách a díky nižší objemové hmotnosti je snadnější toto filtrační medium prát.

Úspora energie a vody při praní, vyšší efektivita filtrace a delší životnost jsou vlastnosti, pro které je filtrační sklo L - Glass Premium jednoznačnou volbou.

Oproti konkurenčním výrobkům je L - Glass Premium vyráběný v České republice, a to jako výsledek 100% recyklace druhotných surovin. Nákupem filtračního skla L - Glass Premium podpoříte chráněnou dílnu, jelikož filtrační sklo je jejím výhradním produktem.

Balení - 15kg

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info