Panel uživatele

Kartušový filtr pro mobilní vany NetSpa (3 ks)

Kartušový filtr pro mobilní vany NetSpa (3 ks)

Kartušový filtr pro nafukovací vířivky NetSpa. Balení obsahuje 3 ks. POZOR !!!!!! Kartušové filtry pro vířivky Pure Spa - JSOU DELŠÍ DOBU VYPRODANÉ A NEVÍ SE, ZDA A KDY VŮBEC BUDOU. MÁME NÁHRADNÍ ŘEŠENÍ - VATOVÉ KULIČKY OBSAHUJÍCÍ STŘÍBRO. DO FILTRAČNÍHO POUZDRA VEJDE 6 KS, ZA TUTO CENU POSÍLÁME 18 KS( NÁHRADA ZA 3 KARTUŠE). ODZKOUŠENO, FUNGUJE TO LÉPE NEŽ ORIGINÁL VLOŽKY !!! LZE MNOHOKRÁT PŘEPRAT, NĚKOLIKA NÁSOBNĚ DELŠÍ ŽIVOTNOST NEŽ KARTUŠOVÉ VLOŽKY.

600 Kč s DPH

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Hanscraft

POZOR !!!

!!! Kartušové filtry pro vířivky Pure Spa - JSOU DELŠÍ DOBU VYPRODANÉ A NEVÍ SE, ZDA A KDY VŮBEC BUDOU. MÁME NÁHRADNÍ ŘEŠENÍ - VATOVÉ KULIČKY OBSAHUJÍCÍ STŘÍBRO. DO FILTRAČNÍHO POUZDRA VEJDE 6 KS, ZA TUTO CENU POSÍLÁME 18KS( NÁHRADA ZA 3 KARTUŠE). LZE MNOHOKRÁT PŘEPRAT, NĚKOLIKA NÁSOBNĚ DELŠÍ ŽIVOTNOST NEŽ KARTUŠOVÉ VLOŽKY.

ODZKOUŠENO, FUNGUJE TO LÉPE NEŽ ORIGINÁL VLOŽKY !!!

Používání kartušových filtrů je pro vaši vířivku nezbytné!
Tento filtr čistí vodu v lázních a zabraňuje tvorbě usazenin na stěnách vířivky. Pro udržení čisté vody se doporučuje filtr čistit každý týden s pomocí proudu vody. Pokud nečistoty, kontaminace nebo poškození přetrvávají, vyměňte jej.
Doporučujeme filtr pravidelně měnit, nejlépe 1x měsíčně.

Rozměry: ø 10,5 x V 8 cm
Kompatibilní s vířivkami: Malibu, Montana, Aspen, Silver, Python, Caïman, Vita Premium, Bohemian, Boa, Octopus

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info