Panel uživatele

Saunový domek Eero 70 Flat

Saunový domek Eero 70 Flat

na objednávku DOPRAVA ZDARMA

Venkovní sauna pro 4 až 6 osobSaunový domeček Eero 70 Flat je velmi prostorný a má rovnou pultovou střechu. Nebývalou krásu mu můžete dodat barevným nátěrem a podtrhnout tak atmosféru vaší zahrady.

152490 Kč s DPH

190990 Kč s DPH Sleva 38500 Kč

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: Hanscraft

PLATBA POUZE PŘEDEM NA ÚČET (50%). Při objednávce NUTNO UHRADIT 50% částky, až po připsání na náš účet zahájíme výrobu. Až bude připravena, druhou půlku nutno uhradit předem na účet, nelze platit řidiči - dobírkou. Po připsání ihned odesíláme k Vám přímo z výroby. Doprava je zdarma.

Doba výroby je cca jeden měsíc.

 

Saunový domek s pultovou střechou a tloušťkou stěny 70 mm
SEVERSKÝ SMRK:
Finské venkovní sauny jsou vyrobeny ze severského smrku, který má oproti klasickému vyšší hustotu dřeva a odolává lépe nepříznivému počasí. Tyto vlastnosti jsou důsledkem drsných klimatických podmínek v severských oblastech, jejichž vlivem roste strom pomaleji.

BALENÍ:
Sauna je dodána v balení jako stavebnice. Součástí dodávky je návod na sestavení. Na přání lze zařídit dopravu a techniky, kteří saunu sestaví - nacenění je individuální.

*k tomuto modelu není součástí dodávky topení, ideálními kamny jsou HARVIA BC80 a saunové kameny nebo saunové topidlo na tuhá paliva včetně komínového systému

ZÁKLADNÍ PARAMETRY:
Tloušťka stěny: 70 mm
Přední dveře: 80 x 202 cm
Dveře mezi 2 místnostmi: Tvrzené sklo 8 mm
Okna: 2x 60 x 60 cm
Doba vyhřátí sauny: cca 40 minut
Izolovaný stropní panel (desky 12 mm + izolace 50 mm ISOVER + 12 mm desky) Pozn.: Izolovaný panel pouze pro saunovou část
Podlahové desky: 26 mm
Střešní desky: 19mm
Saunové lavičky od Aspenu

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info