Panel uživatele

INFRASAUNA PARIS

INFRASAUNA PARIS

DÁREK ZDARMA VÝPRODEJ DOPRAVA ZDARMA

Infrasauna PARIS – Luxusní osobní infrasauna pro dvě osoby Infrasauna PARIS je určena pro dvě osoby. Je to náš vrcholný designový kousek, který reprezentuje nejvyšší nároky na osobní infrasauny. Pokročilý design infrasauny dokresluje promyšlená koncepce přední stěny ze skla s kouřovým efektem a šikmou hranou dveří. Dále obsahuje boční prosklený pruh, který opticky rozšiřuje vnitřek infrasauny a působí velmi elegantně. Jestliže hledáte dokonalost, tato infrasauna je přesně pro Vás.

26990 Kč s DPH

38990 Kč s DPH Sleva 12000 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Hanscraft

 

AKCE: KE KAŽDÉ INFRASAUNĚ DRŽÁK NA ESENCE A MISKA ZDARMA !!!

K infrasauně od nás ZDARMA dostanete dárky  saunový set pro vonné esence (195 Kč). Užijte si tak nezapomenutelné saunování co povzbudí veškeré Vaše smysly.

Tak jako nejvyšší kategorie infrasaun je vyrobena z odolného vyzrálého dřeva kanadského jedlovce – kanadské jedle, což je dřevo s funkční životností nad 300let. Charakteristická jemná dřevnatá vůně v infrasauně Vám bude asociovat příjemné chvíle odpočinku. Dřevo infrasauny z kanadské jedle navíc vyniká velmi nízkou smolnatostí, nízkou sukovitostí a nekazovostí. Pro tuto infrasaunu jsme si připravili skutečně nejkvalitnější suroviny, které jsou na trhu k dostání.

INFRASAUNA PARIS™pro 2 osoby
Interiér z kanadského jedlovce
Exteriér z kanadského jedlovce
5 x karbonové infrazářiče
Výkon infrazářičů 1820W
Čtecí lampa
Ionizátor
6mm čiré temperované sklo
Zrcadlový efekt kouřových okrasných skel
Exklusivní nadčasový design
SAUNA AUDIO systém – AUX, USB, Mp3

Velikost: 1200 x 1050 x 1900 mm

 

Váha 159 kg

 

 Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info