Panel uživatele

Odvlhčovač AMCOR DSR20 - doprava zdarma

Odvlhčovač AMCOR DSR20 - doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA

Odvlhčovače AMCOR. Odvlhčovač s výkonem 120 l za den při 30 °C, RH 70%

90750 Kč s DPH

99750 Kč s DPH Sleva 9000 Kč

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Bazenservis

Použití
Odvlhčovače bazénů Amcor DSR (odvlhčovače vzduchu v hale bazénu) jsou nezbytné pro vnitřní bazény, u nichž není zřízena vzduchotechnika. Odstraňují ze vzduchu vlhkost, zamezují kondenzaci páry na oknech a stěnách, a odstraňují tak příčinu vzniku plísní. Odvlhčo¬vače Amcor lze využít všude, kde vznikají problémy se zvýšenou vlhkostí vzduchu - v bazénech, v rehabilitačních či telekomunikačních centrech, restauracích, kadeřnických salonech, prádelnách, výrobnách těstovin, kuchyních apod. Odvlhčovače jsou vybaveny prachovými filtry a zároveň s odvlhčením zlepšují čistotu vzduchu.

Popis
Odvlhčovače Amcor jsou vyrobeny z kvalitního nekorodujícího materiálu. Jsou konstruovány tak, že vzdušnou vlhkost odstraňují na principu tepelného čerpadla. Vlhkost vzduchu dokáží podle potřeby udržet v rozmezí 20 – 80 %. Součástí výbavy odvlhčovačů Amcor je automatické odmrazování. Díky jednoduché instalaci a snadné údržbě lze odvlhčovače Amcor použít jak ve starších, tak v nově budovaných prostorách.

Specifikace
Odvlhčovače typu DSR jsou robustní stroje určené pro instalaci mimo interiér. Jsou vhodné všude tam, kde je zapotřebí zařízení s vysokým výkonem a je možnost jeho umístění do prostor mimo místnost, kterou chceme odvlhčit. Všechny typy zařízení DSR mají externí regulátor vlhkosti s nízkonapěťovým napájením. Je to malá krabička, která se instaluje na zeď na vytipovaném místě. Odvlhčovače DSR se pro svůj mimořádný výkon a příznivou cenu výborně hodí do průmyslových prostor.

Technické parametry
Odvlhčení při teplotě 30 oC, RH = 70 % (l/den) 120
Přefiltrovaný objem vzduchu (m3 / hod) 1500
Nasávání vzduchu předem
Výtlak vzduchu zadem
Objem zásobníku kondenzované vody (l) není
Napojení hadice kondenzované vody (mm) 16
Tepelný výkon (W) 5800
Plocha filtru vzduchu (cm2) 1855
Elektrické napájení 230 V / 50 Hz
Elektrický příkon (W) 2600
Regulátor vlhkosti externí
Napájecí napětí regulace vlhkosti 12 V
Elektrické krytí IP 43
Chladivo R 407C
Provozní teplota vzduchu (oC) 10 - 35
Rozměr š/v/h (mm) 650/505/661
Hmotnost (kg) 78

 
Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info