Panel uživatele

Písková filtrace Speed Clean Comfort 50 + UV lampa 18W

Písková filtrace Speed Clean Comfort 50 + UV lampa 18W

Písková filtrace o výkonu 6,6 m3 / h s 6-ti cestným ventilem + UV lampa 18W. Tato filtrace je zejména vhodná pro zahradní bazény do cca 33m3.

7199 Kč s DPH

8990 Kč s DPH Sleva 1791 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: PLK

Filtrační zařízení se skládá z plastové podstavy, polypropylenové filtrační nádoby vyrobené beze spojů jako jeden kus (průměr nádoby 400mm) s vrchním 6-ti cestným ventilem integrovaným do víka nádoby, manometru a čerpadla s vlasovým předfiltrem. Filtrační nádoba je propojena s čerpadlem flexibilní hadicí. Filtrace je vybavena časovačem. Možnost spínání manuálně nebo za pomoci časovače. Množství písku ve filtrační nádobě je cca 15kg. Písková náplň (15kg) není součástí dodávky!!! Barva filtrace se může měnit dle aktuální dodávky od dodavatele.
•Připojení hadic 32 i 38mm
•Max. teplota vody 35 °C
•Max. provozní tlak 1,5 bar
•Hmotnost bez pískové náplně cca 15kg
•Rozměry (D x Š x V) 650×420×450mm
•Délka přívodního kabelu cca 1,5m
•Stupeň krytí IP X5

UV lampa se instaluje přímo do víka pískové filtrace ProStar 4 nebo SpeedClean 50. Pro zvětšení účinnosti lze namontovat 2ks lampy do víka jedné filtrace. UVC lampy vydávají UV-C (ultrafialové) záření o vlnové délce 253,7 nm, které má baktericidní účinky (zabíjí bakterie). Výrobek UVC poskytuje čistou, čerstvou a průzračnou vodu jednoduchým, účinným způsobem, který je ohleduplný k životnímu prostředí. Toto zařízení zabíjí bakterie, viry a ostatní jednoduché organismy a zabraňuje jejich množení. Může se snížit obsah chlóru a ostatních chemikálií o 80%. Velmi snadná a rychlá montáž. Výkon UV lampy 18W. Délka přívodního kabelu 6m.

 

Integrovaný časovač

Zapomeňte na manuální zapínání a vypínání filtračního čerpadla. S tímto časovým spínačem jednoduše a rychle nastavíte požadovanou dobu filtrování. LED diody viditelné na displeji Vám ukážou naprogramovanou dobu filtrování. Během 24 hodin je možný jeden filtrační cyklus. Knoflíková baterie v časovači ukládá nastavené údaje i při výpadku elektrického proudu.

Předfiltr

Předfiltr zabraňuje vniknutí hrubých nečistot. Tím je nejen chráněno filtrační čerpadlo před poškozením, ale také se zmírňuje zanešení filtrace.

7-cestný ventil

7-cestné provedení pro optimální obsluhu zařízení a průzračnou vodu. Filtrování, zpětný chod, oplachování, cirkulace, vypouštění, zazimování, uzavření. Díky masivní páce můžete provést kompletní čištění filtru aniž byste se museli namočit, něco uzavírat nebo odmontovávat.

Velká komora pro filtrační písek

Po odejmutí 7-cestného ventilu je viditelná komora pro filtrační písek. Velký otvor umožňuje jednoduchou a především lehkou výměnu filtračního písku. U nadzemních bazénů by měl být písek vyměněn po cca. 2 letech.

Objímka

Testem kvality ověřená objímka spojuje nádržku filtru se 7-cestným ventilem. Velký otáčecí knoflík umožňuje snadné uzavírání bez použití nářadí.

Kontrola tlaku a obsluha

Manometr, který je zabudovaný na 7-cestném ventilu, Vám ukáže nejen aktuální provozní tlak Vaší pískové filtrace ale i stav filtračního média. Stupnice je rozdělena do 3 oblastí.
•ZELENÁ = bezvadné filtrování
•ŽLUTÁ = zařízení co nejrychleji propláchněte – ZPĚTNÝ CHOD (propláchněte filtrační písek)
•ČERVENÁ = zařízení okamžitě propláchněte – ZPĚTNÝ CHOD, (filtrace je zanešena propláchněte písek)

Parametry

Průtok vody:
6,6 m3/hod

Max.výtlak:
10 m

Příkon čerpadla:
0,45 kW

Výkon elektromotoru čerpadla:
0,35 kW

Pro bazén o max.objemu:
30 m3

Průměr připojení - hadice:
5/4 i 6/4

Hmotnost pískové náplně:
cca 15 kg

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info