Panel uživatele

Odkazy na E-shopy.

Reklama-odkazy

Prezentace činností firmy Vítězslav Kanclíř:

Rozhodujete se, jaká si pořídit garážová vrata? V dnešní době patří mezi neoblíbenější typy zřejmě výklopná vrata nebo sekční vrata. Vyrábějí se v různých rozměrech a také v různých provedeních a s různými pohony vrat. Vybrat si tak můžete vrata, která budou přesně odpovídat Vašim představám. Nezaměřujeme se pouze na prodej výklopných vrat. V nabídce máme i další typy vrat a to dvoukřídlá vrata, sekční garážová vrata a rolovací garážová vrata. V Ostravě a okolí provádíme také montáž vrat tedy lidově řečeno vrata na klíč.

Další náš obor je prodej plotů. Potřebujete oplotit pozemek ? U nás nakoupíte veškerý sortiment ke stavbě oplocení. Ploty a pletivo tvoří náš hlavní sortiment. Ke stavbě oplocení potřebujete také sloupky na plot, které nabízíme ve všech standartních velikostech v pozinkované úpravě nebo se zeleným nástřikem PVC. K ukotvení sloupků do země se dají využít mimo betonu také zemní vruty. Pokud nepotřebujete oplocení napořád, můžeme Vám prodat nebo také jen pronajmout mobilní oplocení. Trápí Vás zloději ? Ztížit vstup na Váš pozemek jim může náš ostnatý nebo žiletkový drát. Ještě lepší je však bezpečnostní plot z průmyslových panelů a sítí, jejichž nabídku najdete na webu, kde nabízí průmyslové ploty. Proti podhrabání pod plotem se hodí betonové podhrabové desky . K oplocení pozemku používáme nejčastěji poplastované pletivo, svařované pletivo nebo lesnické pletivo. Oplotíme také tenisové kurty. K zastínění plotu používáme stínící sítě na plot, kterým se říká stínící tkanina nebo také stínovka, rašlový úplet. Vždy jsou tím myšleny stínící sítě. Na Ostravsku Vám postavíme kompletní oplocení na klíč.

Nesmíme zapomenout na naše zahradnictví. Túje na živý plot pěstujeme a prodáváme od roku 1998. Sazenice Smaragd jsou nejhezčí ze všech tújí, proto nemůžou v naši nabídce chybět. Túje na živý plot, to je specialita našeho zahradnictví. Sazenice prodáváme již za cenu 6 Kč. Thuja Smaragd vysazujeme na přání v Ostravě a blízké okolí na klíč. Jsme zaměření na živé ploty z Thuja occidentalis, což je latinský název pro český výraz Zerav západní. Mimo túje nabízíme také okrasné dřeviny, rododendrony a azalky a samozřejmě také hnojiva. Do vaší okrasné zahrady dodáme okrasné dřeviny v širokém sortimentu. Někdy v budoucnu začneme nabízet i jiný sortiment, třeba dnes velmi poptávané japonské topoly.

Naším posledním projektem je internetový prodej dřevěných doplňků na zahrady, ke kterým patří především zahradní nábytek, dětské domky, zahradní domky, zahradní chatky, krby a grily, dětská pískoviště, dřevěné ploty, pergoly, altány a různý dřevěný nábytek.

sosbazen.cz

Akvarijní rybičky – internetový portál o akvaristice
Dřevěné doplňky na zahradu

Vrata a dveře

Garážová vrata

Vrata do garáže

Garáže na klíč

Garážová vrata online obchod

 

 Bazény, zastřešení bazénů, sauny, infrasauny, vířivé vany

 Dřevěný nábytek Šafr

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info