Panel uživatele

Bazénové LED světlo hrncové HANSCRAFT LED 324 mult

Bazénové LED světlo hrncové HANSCRAFT LED 324 mult

Bazénové LED světlo hrncové HANSCRAFT LED 324 – 12V. LED hrncové světlo s 252 MULTI-BAREVNÝMI diodami pro všechny typy zapuštěných bazénů včetně dálkového ovládání a mosazných zástřiků. LED hrncový typ podhladinového reflektoru-světla s osazením 324 MULTI-BAREVNÝCH diod s přívodním kabelem o délce 3,6 m (2 x 1,5 mm2).

9317 Kč s DPH

11990 Kč s DPH Sleva 2673 Kč

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Hanscraft

LED hrncové světlo s 324 MULTI-BAREVNÝMI diodami pro všechny typy zapuštěných bazénů včetně dálkového ovládání a mosazných zástřiků.

LED hrncový typ podhladinového reflektoru-světla s osazením 324 MULTI-BAREVNÝCH diod s přívodním kabelem o délce 3,6 m (2 x 1,5 mm2). Hrnec světla i jeho rám je vyroben z bílého a odolného ABS plastu, který je určen k instalaci pod vodní hladinou. Tento typ je určen pro veškeré typy bazénů: foliové bazény, polypropylenové bazény, laminátové bazény nebo pro betonové bazény. Hrnec světla je instalován na vnější straně bazénové nádrže a z vnitřní strany je k dispozici sada těsnění a příruby v případě montáže fólie. Součástí hrnce jsou i zapuštěné mosazné zástřiky pro kvalitní dotažení a montáž na bazénu. V balení naleznete i kabelovou flexi hadici VDE pro užití v betonovém bazénu. Žárovku světla snadno vyměníte vytažením reflektoru nad hladinu. Tento model je navíc vybaven dálkovým ovladačem LED světla, kterým můžete barevnostní frekvence ovládat z pohodlí Vašeho lehátka.

LED reflektor s tak vysokým počtem diod a nádhernou barevnou svítivostí vytvoří opravdu kouzelnou noční atmosféru Vašeho bazénu. Noční koupele si opravdu zamilujete, zejména díky LED chemoterapii - pozvolně měnící se sekvence barevného světla.

Doporučujeme zakoupit i s originálním HANSCRAFT příslušenstvím: Transformátorem a propojovací krabicí ke světlům, jejíž součástí jsou i kabelové průchodky.

Obsah balení:
- Hrnec světla s mosaznými zástřiky
- LED zářič o 324 MULTI-BAREVNÝCH diodách
- Kabel o délce 3,6 m (2 x 1,5 mm2)
- Kabelová flexi hadice VDE pro beton
- Sada nalepovacího těsnění a příruby
- Balení šroubů
- Dálkové ovládání světla bazénu

Hmotnost balení: 2,3 kg

 

K tomuto světlu je nutné dokoupit RF synchronizér.

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info