Panel uživatele

Výrobník sody LIMO BAR ECO - White

Výrobník sody LIMO BAR ECO - White

Tělo tohoto modelu je v bílé barvě, technologie FSS, rychloupínací systém láhve Click&Fix, obsah balení: výrobník sody ECO, bombička CO2 (až na 80l sody), láhev 1l (LBECOWH).

1195 Kč s DPH

1399 Kč s DPH Sleva 204 Kč

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Certus Mercatus

 

Výrobník sody LIMO BAR ECO - White vám skvěle poslouží pro přípravu domácích limonád a dalších osvěžujících sycených nápojů. Vyniká svým elegantním designem bílé barvy, štíhlým tělem a robustní snadno odnímatelnou inteligentní hlavou. Jeho velkou předností je speciální technologie FSS, díky které vyrobí více limonády při menším množství spotřebovaného CO2, čímž šetří vaše peníze. Z jedné bombičky získáte až 80 litrů výborné sodovky, přičemž si sami můžete regulovat perlivost nápoje. Pochlubit se může i rychloupínacím systémem láhve Click&Fix, který nahrazuje nepohodlné šroubování. Vysoce kvalitní plastová láhev o objemu 1 l je okamžitě a bezpečně uchycena, jednoduše ji otočíte, zacvaknete a výroba perlivé vody může začít.

Klíčové vlastnosti
•Technologie FSS pro velké množství sody při malém množství spotřebovaného CO2
•Z jedné bombičky až 80 litrů perlivé vody
•Plastová láhev s rychloupínacím mechanismem Click&Fix
•Bezpečnostní přetlakový ventil
•Systém automatického odvodu přebytečné sycené vody
•Kompatibilita s ostatními druhy bombiček

Maximální bezpečnost

Pro stoprocentní bezpečnost je výrobník vybaven spolehlivým přetlakovým ventilem, který automaticky vypustí přebytečný plyn, pokud dojde k dosažení kritického tlaku v láhvi. Systém automatického odvodu zakončený odnímatelnou nádobkou zajistí vyprázdnění přebytečné sycené vody. Nechybí ani speciální dekompresní tlačítko pro variabilní ovlivnění tlaku v láhvi. Mezi další vymoženosti patří kompatibilita přístroje se všeobecně známým druhem bombiček. Jednoduše tak můžete použít i bombičky, které už máte doma.

Doplňující informace:

Rozměry:
12 × 42 × 21 cm

Hmotnost:
1,2 kg

Obsah balení:
•Domácí výrobník sody LIMO BAR ECO
•Bombička se stlačeným plynem CO2
•Plastová láhev s rychloupínacím mechanismem Click&Fix o objemu 1 litru

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info