Panel uživatele

Vířivka PLUG&PLAY 3

Vířivka PLUG&PLAY 3

NA OBJEDNÁVKU DOPRAVA ZDARMA

Vířivá vana Plug&Play 3 pro 5 osob. Vířivé vany PLUG&PLAY jsou ideálním a nenáročným řešením pro domácnosti. Jejich instalace je snadná, nevyžaduje složitých příprav. Vířivou vanu zapojíte do klasické domácí zásuvky a prakticky za pár okamžiků si můžete užívat horké vířivé koupele. Vybírat můžete ze třech modelů, které jsou určeny 3 až 5 osobám. Výhodou PLUG&PLAY vířivek je také jejich nižší pořizovací cena. Kvalitní domácí lázně proto dnes může mít opravdu každý.

142388 Kč s DPH

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Hanscraft

PLATBA POUZE PŘEDEM NA ÚČET (50%). Při objednávce vířivky NUTNO UHRADIT  50% částky, až po připsání na náš účet zahajíme výrobu. Až bude vyrobena, druhou půlku můžete uhradit předem na účet nebo na dobírku řidiči - (pouze hotově). Doprava je zdarma.

Doba výroby je jeden měsíc.

 

Vířivá vana Plug&Play 3 pro 5 osob.

Vířivá vana PLUG&PLAY představuje nejjednodušší způsob, jak si pořídit vířivou vanu domů. Tato verze vířivé vany není náročná na instalaci. Zapojíte ji do běžné zásuvky a můžete si prakticky ihned užívat hydromasáže.

Vířivá vana PLUG&PLAY 3 je vyrobena z kvalitního amerického akrylátu Lucite. Skořepinu vířivky tvoří 3 základní vrstvy - akrylát, ABS a italský revoluční materiál Green Shield. Všechny vrstvy jsou plně recyklovatelné a zdravotně nezávadné (narozdíl od konkurenčních van vyrobených laminací).

Vířivka má dostatek prostoru pro 5 dospělých osob. Při její výrobě byl kladen důraz na ergonomii všech pozic, proto nabízí skutečné pohodlí. K dispozici je 3 místa k sezení a 2 k ležení. Vana je osázena 31 tryskami, které majiteli vířivky poskytnou důkladnou masáž celého těla za přijatelnou cenu.

Výhodou vířivých van Hanscraft design je rychlé dodání. Vířivka se vyrábí v České republice, proto jsme schopni ji dodat do 30 dnů od přijetí závazné objednávky. Vířivé vany jsme se rozhodli vyrábět po mnohaletých zkušenostech s jejich servisem. Víme, kde se nejčastěji dělají chyby při výrobě vířivek, a proto jsme schopni jim předejít. Dali jsme si záležet na technologii a zpracování. Přinášíme vám vířivky, které jsou kvalitativně na stejné úrovni jako ty americké a v některých ohledech dokonce i lepší. Přijďte si je prohlédnout na náš showroom.

Při jejich výrobě používáme technologii, kterou používají přední evropští výrobci vířivých van. Naši továrnu navštívili naši dodavatelé technologií z USA a Velké Británie, kde nám po zhlédnutí celého procesu výroby vyslovili pochvalu, za špičkovou kvalitu výsledných produktů, a to nás samozřejmě moc potěšilo. Řadíme se ke špičce v Evropě.

SPECIFIKACE:

Velikost: 200 x 200 x 93 cm

Objem vody: 1000 l

Místa k ležení: 2

Místa k sezení: 3

Váha vířivky bez vody: 215 kg

Čerpadlo: 1x Typhoon 3000 DUAL 2,2 kW

Titanové topení: 2 kw (Balboa VL401)

Filtrace: kartuš CMP, USA

Materiál skořepiny: ABS akrylát (Lucite, USA) + GreenShield

Trysky: 31 ks hydromasážních

STANDARDNÍ VYBAVENÍ:

hydromasáž

desinfekce ozonátor

anatomické opěrky hlav

plastové trysky

LED světlo ve vaně - ANO

vodopád

řídicí systém a titanový ohřev vody

termokryt

odolné boční panely

SPA audio systém

VARIANTY BEDNĚNÍ A SKOŘEPIN

BEDNĚNÍ: Dark Grey, Mahagoni, Teak Matt

SKOŘEPINA: STERLING SILVER, CAMEO, PEARL WHITE, TUSCAN SUN, MAJESTIC SKY, PEARL SHADOW, WINTER SOLSTICE

VARIANTY BEDNĚNÍ

vířivkavířivkav

VARIANTY SKOŘEPIN

bbbbbvv

CENA ZAHRNUJE:

21% DPH, termokryt - hnědý, šedý, antracid

 

 

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info