Panel uživatele

BAZÉNOVÝ VYSAVAČ FRC 90

BAZÉNOVÝ VYSAVAČ FRC 90

DOPRAVA ZDARMA

Automatický vysavač FRC90 čistí dno, stěny a vodní linku bazénů všech tvarů do velikosti 50m2

25247 Kč s DPH

29999 Kč s DPH Sleva 4752 Kč

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Mouse

Hmotnost: 7,5 Kg
Doporučená velikost bazénu: do 50m2
Rozměry: 50 x 50 x 40 cm
Délka plovoucího kabelu: 18m
Délka čistícího cyklu: 1,5 až 2h
Sběr nečistot: filtrační vak 20 mikronů
Součástí dodávky NENÍ: přepravní vozík

FRC90 automaticky setře, vyčistí a podtlakově přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu. Vysoce výkonný jemný filtr s filtrační schopností od 20 mikronů přefiltruje 19 m3/hod. vody a zachytí i velmi jemné nečistoty, zárodky řas a mikroorganismů.

Čistící kartáče setřou a vyčistí dno bazénu i mastnotu a nečistoty usazené na stěnách bazénu, což se projeví na vysoké kvalitě vody a nižší spotřebou chemikálií, zvláště chlóru. Díky PVA (polyvinylalkohol) kartáčům umožňuje vyčistit jakýkoliv povrch bazénu, tj. plastové, foliové, sklolaminátové, keramické bazény a další. FRC90 vyčistí nejen dno, ale také stěny bazénu až po úroveň hladiny.
Robot FRC90 je vybaven řídící jednotkou s patentovaným systémem s inteligentním algoritmem AQUA SMART, který po nastavení parametrů a krátkém prověření bazénu zvolí nejvhodnější čistící cyklus pro tvar a velikost Vašeho bazénu. Použití systému AQUA SMART zajistí rychlé a systematické čištění, úsporu energie a také prodlouží životnost vysavače díky nižšímu opotřebení všech částí.
Robot je absolutně nenáročný na obsluhu a údržbu. Samozřejmostí je velmi jednoduché ovládání - po vložení do bazénu a následném zapnutí se o robota nemusíte starat, neboť se po ukončení čistícího cyklu sám vypne.

Hnací motor i motor čerpadla jsou kompaktní motory 24V bez kartáčků, tj. není nutná žádná výměna kartáčků, což se projeví delší dobou upotřebitelnosti. Součástí dodávky NENÍ přepravní vozík.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info