Panel uživatele

Pure spa filtrační kartuše 3 ks

Pure spa filtrační kartuše 3 ks

POZOR !!!!!! Kartušové filtry pro vířivky Pure Spa - JSOU DELŠÍ DOBU VYPRODANÉ A NEVÍ SE, ZDA A KDY VŮBEC BUDOU. MÁME NÁHRADNÍ ŘEŠENÍ - VATOVÉ KULIČKY OBSAHUJÍCÍ STŘÍBRO. DO FILTRAČNÍHO POUZDRA VEJDE 6 KS, ZA TUTO CENU POSÍLÁME 18 KS( NÁHRADA ZA 3 KARTUŠE). ODZKOUŠENO, FUNGUJE TO LÉPE NEŽ ORIGINÁL VLOŽKY !!! LZE MNOHOKRÁT PŘEPRAT, NĚKOLIKA NÁSOBNĚ DELŠÍ ŽIVOTNOST NEŽ KARTUŠOVÉ VLOŽKY. Kartušový antibakteriální filtr pro nafukovací vířivky a Vita premium. Balení obsahuje 3 ks.

895 Kč s DPH

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Výrobce: PLK

POZOR !!!

!!! Kartušové filtry pro vířivky Pure Spa - JSOU DELŠÍ DOBU VYPRODANÉ A NEVÍ SE, ZDA A KDY VŮBEC BUDOU. MÁME NÁHRADNÍ ŘEŠENÍ - VATOVÉ KULIČKY OBSAHUJÍCÍ STŘÍBRO. DO FILTRAČNÍHO POUZDRA VEJDE 6 KS, ZA TUTO CENU POSÍLÁME 18 KS( NÁHRADA ZA 3 KARTUŠE).

LZE MNOHOKRÁT PŘEPRAT, NĚKOLIKA NÁSOBNĚ DELŠÍ ŽIVOTNOST NEŽ KARTUŠOVÉ VLOŽKY.

ODZKOUŠENO, FUNGUJE TO LÉPE NEŽ ORIGINÁL VLOŽKY !!!

Vysoce účinná a výkonná filtrace vody
Nový kartušový filtr Bacti-stop® je navržen tak, aby dokázal filtrovat až 98 % bakterií nacházejících se ve vodě. Tento vylepšený kartušový filtr je účinnější než standardní typy a nabízí následující výhody:

Prodlužuje životnost filtračního systému
Zvyšuje kvalitu a čistotu vody ve vířivce
Neutralizuje bakterie, houby a řasy a zabraňuje jejich množení
Filtr doporučujeme měnit pravidelně (nejlépe 1x měsíčně).

Rozměry: ø 10,5 x V 8 cm
Kompatibilní s vířivkami: Pure spa, Intex, Malibu, Montana, Aspen, Silver, Caïman, Python a Vita Premium, Bohemian,Boa, Octopus a další vířivky Netspa.....

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info