Panel uživatele

kapalný ph + 1 l - 1,5 kg

kapalný ph + 1 l - 1,5 kg

pH plus tekutý je přípravek, který použijeme v případě, kdy je nutné upravit, zvýšit nízké pH vody v bazénu. pH plus kapalný je určený do bazénu se sladkou i slanou vodou, a také do vířivky. Tento přípravek je vhodný do všech typů bazénů a zajistí správnou funkci všech ostatních používaných přípravků, zamezí podráždění očí i pokožky a zákalu vody, vzniku koroze i blednutí materiálů ze kterých je bazén vyroben. Bazénová chemie řeší každý problém s bazénovou vodou.

125 Kč s DPH

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Výrobce: prochem-sparkly

pH PLUS TEKUTÝ,

je kapalný přípravek určený k zvýšení hodnoty pH bazénové vody. Pro správné a úspěšné ošetřování bazénové vody je hodnota pH velmi důležitá. Správné pH vody v bazénu se nachází v rozmezí 6,8 - 7,6. V tomto rozmezí je zaručeno nejúčinnější působení dezinfekčních přípravků bez vedlejších vlivů.

Nízké nebo vysoké pH vody v bazénu (tedy nesprávné) způsobuje podráždění očí
a sliznic. Ve vodě se tvoří zelený nebo bílý až mléčný zákal, a to také z důvodu již zmíněné snížené účinnosti dezinfekce chlorové, stejně tak i bezchlorové nebo slanou vodou.

Vysoká hodnota pH vody v bazénu způsobuje zvyšující se obsah škodlivého vázaného chloru, taková voda většinou velmi zapáchá chlorem.

Nízká hodnota pH vody v bazénu způsobuje blednutí barev materiálů, ze kterých je bazén vyroben, korozi kovových součástí bazénu a betonu v okolí bazénu.

DÁVKOVÁNÍ:

Pro zvýšení hodnoty pH vody o 0,2 se použije na každý 1 m3 (1000 l) objemu vody v bazénu 10 - 20 ml tohoto přípravku. Dávkování je orientační, přesné dávkování je závislé na tvrdosti vody a na provozních podmínkách bazénu. Tvrdá voda vyžaduje větší množství přípravku, měkká voda méně.

Používejte tento přípravek bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.

PARAMETRY PRODUKTU
Balení - hmotnost/obsah 1 l
Forma přípravku kapalina
Možnosti využití zvýší hodnotu pH, zamezí podráždění očí a pokožky, zajistí správnou funkci ostatních přípravků

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info