Panel uživatele

Skládací solární sprcha Hawaj Wonder Rain 35 l | černo-stříbrná

Skládací solární sprcha Hawaj Wonder Rain 35 l | černo-stříbrná

Rychle, snadno a ekologicky. Osprchovat se po práci na zahradě, po opalování, nebo když vylezete z bazénu, je tak snadné! Stačí si pořídit Skládací Solární sprchu Hawaj Wonder Rain 35 l. Jednoduchý, elegantní a hawajsky promyšlený design slouží zároveň jako zásobník vody i solární kolektor. Teplou vodu máte k dispozici rychle, ekologicky a bez zbytečně vynakládaných peněz na její ohřev. Teplotu vody si snadno regulujete pákovým kohoutkem. Slunce vám vodu spolehlivě ohřeje od dubna do září a někdy mnohem déle. Stačí sprchu umístit tam, kam sluneční paprsky dosáhnou nejdelší část dne a současně je chráněná před větrem. Ideální je třeba její poloha u živého či zděného plotu nebo domovní zdi. Výrazně tak snížíte dobu k ohřevu vody.

3549 Kč s DPH

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Hawai

sSkládací solární sprcha Hawaj Wonder Rain 35 l je zařízením, který Vám umožňuje ohřev vody v zásobníku za využití solárního ohřevu. Tento alternativní ohřev s sebou nepřináší žádné finanční náklady. Samonosná konstrukce sprchy slouží zároveň jako sběrný zásobník vody a solární kolektor, který působením slunečních paprsků vodu ohřívá. Teplotu vody si určíte sami díky pákovému kohoutku s regulací přívodu teplé/studené vody. Tento model je ideálním řešením na každou zahradu. Je snadno instalovatelná a její složení zabere pár minut.

Jedná se o zcela ekologický způsob, jak získat teplou užitkovou vodu bez vynaložení finančních prostředků na její ohřev. Solární sprchu lze využívat zhruba od dubna do září, při příznivém počasí samozřejmě i déle. Doporučujeme její umístění v takové části zahrady, kam slunce svítí největší část dne a zároveň bude sprcha chráněna před větrem – například umístění na slunném místě před živým plotem nebo zídkou. Tím snížíte dobu potřebnou k ohřevu vody. Jednoduchý, elegantní vzhled tohoto výrobku umožní velmi dobře začlenit solární sprchu do Vašeho exteriéru.

Pokud se nechcete vzdát po koupání v bazénu teplé sprchy, pak je solární sprcha pro Vás to pravé.

Technické parametry
Nádrž na 35 l vody
Výška sprchy: cca 217 cm
Průměr sprchy: 20 x 12 cm
Průměr sprchové hlavice: 15 cm
Rozměr základny: 25 x 18 cm
Materiál: UV odolný plast
Designová sprchová hlavice
Separátní kohoutek na umývání nohou
Možnost pevné montáže
Velmi jednoduché složení a uskladnění přes zimu
Jednoduché napojení na zahradní hadici
Barva: Černo-stříbrná
Velikost balení: 120 x 44 x 24 cm - dpd
Dodáváno včetně 4 úchytů (4 otvory + 4 šrouby) do pevného podkladu (beton atd.) a napojení na hadici

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info