Panel uživatele

Písková filtrace Speed Clean Comfort 75

Písková filtrace Speed Clean Comfort 75

DOPRAVA ZDARMA

Písková filtrace o výkonu 8 m3 / h s 6-ti cestným ventilem. Tato filtrace je zejména vhodná pro zahradní bazény do cca 40m3.

6128 Kč s DPH

6999 Kč s DPH Sleva 871 Kč

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: PLK

 

Filtrace má samonasávací čerpadlo.

Pokud se rozhodnete pro UV lampu k této filtraci, doporučujeme 2ks pro lepší účinnost.

Parametry

Průtok vody: 8 m3/hod
Max.výtlak: 10 m
Příkon čerpadla: 0,75 kW
Výkon elektromotoru čerpadla: 0,55 kW

Filtrace má samonasávací čerpadlo.

Průměr připojení - hadice: 5/4 i 6/4
Pro bazén o max.objemu: 45 m3
Hmotnost pískové náplně: 25 kg

 

Filtrační zařízení se skládá z plastové podstavy, polypropylenové filtrační nádoby vyrobené beze spojů jako jeden kus (průměr nádoby 400mm) s vrchním 6-ti cestným ventilem integrovaným do víka nádoby, manometru a čerpadla s vlasovým předfiltrem. Filtrační nádoba je propojena s čerpadlem flexibilní hadicí. Filtrace je vybavena časovačem. Možnost spínání manuálně nebo za pomoci časovače. Množství písku ve filtrační nádobě je cca 25kg.

Písková náplň (25kg) není součástí dodávky!!!

Barva filtrace se může měnit dle aktuální dodávky od dodavatele.

Připojení hadic 32 i 38mm. Max. teplota vody 35 °C. Max. provozní tlak 1,5 bar. Hmotnost bez pískové náplně cca 25kg. Rozměry (D x Š x V) 600×420×840mm. Délka přívodního kabelu cca 1,5m. Stupeň krytí IP X5

Integrovaný časovač

Zapomeňte na manuální zapínání a vypínání filtračního čerpadla. S tímto časovým spínačem jednoduše a rychle nastavíte požadovanou dobu filtrování. LED diody viditelné na displeji Vám ukážou naprogramovanou dobu filtrování. Během 24 hodin je možný jeden filtrační cyklus. Knoflíková baterie v časovači ukládá nastavené údaje i při výpadku elektrického proudu.

Předfiltr

Předfiltr zabraňuje vniknutí hrubých nečistot. Tím je nejen chráněno filtrační čerpadlo před poškozením, ale také se zmírňuje zanešení filtrace.

7-cestný ventil

7-cestné provedení pro optimální obsluhu zařízení a průzračnou vodu. Filtrování, zpětný chod, oplachování, cirkulace, vypouštění, zazimování, uzavření. Díky masivní páce můžete provést kompletní čištění filtru aniž byste se museli namočit, něco uzavírat nebo odmontovávat.

Velká komora pro filtrační písek

Po odejmutí 7-cestného ventilu je viditelná komora pro filtrační písek. Velký otvor umožňuje jednoduchou a především lehkou výměnu filtračního písku. U nadzemních bazénů by měl být písek vyměněn po cca. 2 letech.

Objímka

Testem kvality ověřená objímka spojuje nádržku filtru se 7-cestným ventilem. Velký otáčecí knoflík umožňuje snadné uzavírání bez použití nářadí.

Kontrola tlaku a obsluha

Manometr, který je zabudovaný na 7-cestném ventilu, Vám ukáže nejen aktuální provozní tlak Vaší pískové filtrace ale i stav filtračního média. Stupnice je rozdělena do 3 oblastí.

ZELENÁ = bezvadné filtrováníŽLUTÁ = zařízení co nejrychleji propláchněte – ZPĚTNÝ CHOD (propláchněte filtrační písek)ČERVENÁ = zařízení okamžitě propláchněte – ZPĚTNÝ CHOD, (filtrace je zanešena propláchněte písek)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info