Panel uživatele

Odvlhčovač AMCOR D750 Economic

Odvlhčovač AMCOR D750 Economic

DOPRAVA ZDARMA

Mobilní odvlhčovací jednotka Amcor D750 Economic. Odvlhčovače Amcor jsou nezbytné pro vnitřní bazény, u nichž není zřízena vzduchotechnika. Odstraňují ze vzduchu vlhkost, zamezují kondenzaci páry na oknech a stěnách a odstraňují tak příčinu vzniku plísní. Odvlhčovače Amcor lze využít všude, kde vznikají problémy se zvýšenou vlhkostí vzduchu - v bazénech, v rehabilitačních či telekomunikačních centrech, restauracích, kadeřnických salonech, prádelnách, výrobnách těstovin, kuchyních apod. Odvlhčovače jsou vybaveny prachovými filtry a zároveň s odvlhčením zlepšují čistotu vzduchu.

16819 Kč s DPH

19819 Kč s DPH Sleva 3000 Kč

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Bazenservis


Mobilní odvlhčovací jednotka Amcor D750 Economic.


Tepelný výkon (kW) 0,86
Příkon (kW) 0,55
Automatické odmrazování Ano
Ventilátor 1 rychlostní
Ventilátor m3/hod 240
Vývod kondenzátu (mm) nádrž / D13
Rozměry VxŠxH (mm) 612x390x270
Váha (kg) 21
Barva bílá/šedá
Napětí (V) 230V
Sání/výtlak zadem/horem
Prac. teplota min/max oC 10/35
Pro plochu hladiny bazénu - orientačně (m2) 8 m2
Odvlhčení v l/den 16 litrů


.

Použití

Odvlhčovače Amcor jsou nezbytné pro vnitřní bazény, u nichž není zřízena vzduchotechnika. Odstraňují ze vzduchu vlhkost, zamezují kondenzaci páry na oknech a stěnách a odstraňují tak příčinu vzniku plísní. Odvlhčovače Amcor lze využít všude, kde vznikají problémy se zvýšenou vlhkostí vzduchu - v bazénech, v rehabilitačních či telekomunikačních centrech, restauracích, kadeřnických salonech, prádelnách, výrobnách těstovin, kuchyních apod. Odvlhčovače jsou vybaveny prachovými filtry a zároveň s odvlhčením zlepšují čistotu vzduchu.

Popis

Odvlhčovače jsou vyrobeny z kvalitního nekorodujícího materiálu. Jsou konstruovány tak, že vzdušnou vlhkost odstraňují na principu tepelného čerpadla. Při vhodném použití udrží vlhkost vzduchu v rozmezí 20-80 %. Součástí výbavy odvlhčovačů Amcor je automatické odmrazování. Vzhledem k jednoduché instalaci a snadné údržbě lze odvlhčovače Amcor použít jak ve starších, tak i v nově budovaných prostorách.

 


 
Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info