Panel uživatele

Aquamar Start 0,9 kg

Aquamar Start 0,9 kg

Přípravek slouží k rychlému zachlorování vody, například při napouštění bazénu. Aby se zabránilo tvorbě řas a mikroorganismů, musí bazénová voda obsahovat minimální množství chloru již v začátcích.Aquamar Start je vůbec první bazénová chemie, kterou doporučujeme po napuštění bazénu použít. Pomůže vám výrazně ušetřit finance za pozdější péči o vodu.Dávkování:pravidelná dávka : 100 g na 10 m3 vody každých 5 až 8 dníšoková dávka : max 200 g na 10 m 3 vodyje nutno vyloučit přítomnost osob v bazénu100 g přípravku je přibližně odměrka o objemu 100 ml

299 Kč s DPH

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Marimex


Aquamar Start granulát do bazénu 0,9 kg pro dezinfekci vody

Aquamar start je vhodný do bazénu zejména na začátku sezóny při první chlorové dávce. Chlor start pročistí celý systém bazénu a rozjede bazén na sezónu. Přípravek lze používat i pro průběžnou dezinfekci vody v bazénu v průběhu sezóny.

Určení:
•pro dezinfekci venkovních bazénů
•jako počáteční dezinfekce
•jako průběžná dezinfekce

Způsob použití Aquamar Start do bazénu:

Přípravek nesypte přímo do bazénu, ale napřed jej rozpusťte v oddělené nádobě. Takto připravený roztok rozlijte rovnoměrně po hladině bazénu. Před použitím chlorových přípravků upravte bazénové pH na 6,8 - 7,4. V takovém případě bude dezinfekční schopnost chloru nejvyšší.

Dávkování:
•Počáteční šoková dávka: 200 g na 10m3 vody
•Preventivní dávka: 100 g na 10 m3 každých 5 - 8 dní

Varování Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Vysoce toxický pro vodní organismy. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Ke stažení

Bezpečnostní list Aquamar start

„Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku."

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info